1. Pravilna ishrana u trudnoći

    Pitanje broj: #136656

    Poštovani,

    Kako treba izgledati jelovnik jedne trudnice, kada na internetu vidimo da sve što je zdravo i domaće sadrži opasnost od listerije ili slično. Kako uopšte biti opušten, da se sa svakim zalogajem hrane nećemo zaraziti. Ja nisam pametna, počela sam da vrtim sve jednu istu hranu u krug, a ide lepo vreme, obilje voća i povrća.
    Kako ga bezbedno konzumirati?

    Odgovoreno: 24. 04. 2017.

Komentari na pitanje: #136656

    • Oženjen sam, imam 36 godina, i izgubio sam svu zelju za seksom. Žena i ja smo pokušali nekoliko puta inseminaciju bezuspješno.
      Zanima me da li je moguće ostat žena trudna uz inseminaciju al bez seksualnog odnosa?
      Hvala unaprijed