Molim Vas da mi ukazete na eventualna stetna dejstva proteina i amino kiselina na zacece i trudnocu.Protein i amino kiseline koristim kao dodatak ishrani,tj dobijeni vestackim putem

    Odgovoreno: 02. 09. 2008.

Komentari na pitanje: #9629

    • Zanima me dali su proteini stetni i koliko po organizam, dali moze doci do bilo kakvih komplikacija njihovim duzim unosenjem, i dali se mora praviti pauza nakon odredjenog vremena uzimanja proteina ili se mogu bezopasno stalno uzimati

    • Dobar dan svima, molio bih vas da mi pomognete pijem whey protein glutamin i kreatin treniram body buildin vise od godinu dana dali imaju stetno dejstvo na organizam i na bubreze i koliko treba da poijem vode u toku dana, ako je potrebno kupio bih caj da izbacim toksine iz tela ili neki po vasoj preporuci. Hvala unapred nadam se da ce te sto brze odgovoriti. Pozdrav