Postovana, molim Vas da mi odgovorite na pitanja, 1.Koliko je bitno ciscenje organizma od toksina? 2.Na koje se sve nacine ono moze postici? 3.Kolko je pouzdana kolonoterapija i da li je Vi preporucujete i koliko cesto? 4.Koji su najpouzdaniji nacini za otklanjanje celulita i zbog cega se on stalno vraca iako se uglavnom zdravo hranim i vezbam? Srdacan pozdrav,Simona.

    Odgovoreno: 05. 09. 2008.
    • naravno da je bitno, ali nije uopste neophodno, zdrav organizam radi to sam najbolje, nemam sopstven iskustva sa kolonoterapijom koja se ne radi u mojoj ambulanti, dobijam samo gotove rezultate kolega, celulit stvaraju nasledje, nepravilna ishrana, nedovoljan unos tecnosti i nekretanje, a otklanjaju ga masaze, odgovarajuća ishrana i kreme