Htela bih vas pitat ,zubi su mi u redu,nemam bol na zeludcu a ipak imam jedan grozan miris na ustima.Kako bih mogla da sprecim ovaj grozan miris sa usta,inace radim u skoli kao uciteljica i ipak mi je neugodno pred decom.Ja se unapred izvinjavam zbog neke greske na sprskom jeziku.Pozdrav Viki

    Odgovoreno: 08. 08. 2008.
    • Ja sam davala savete u vezi pojave zadaha u ustima, ali pre svega treba da posetite stomatologa i Vaseg izabranog lekara, koji ce ukoliko ne nadje uzrok uputiti Vas kod npr. gastroenterologa, endokrinologa ili po potrebi nekom drugom. Dok se ne nadje uzrok bolesti mozete da probate sa zvakanjem aromaticnih namirnica kao sto je zalfija, saran, pepermint bombone ili sl. Na zalost ishrana je simptomatska terapija, mada iam teorija da hrana bogata secerima pospesuje pojavu zadaha