Imam jedan problem:Imam 17god,visoka sam 164 a imam samo 40kg!pa me zanima sta da uradim da bi se ugojila,jel postoje neke dobre tablete ili cajevi za apetit?cula sam da je pivski kvasac dobar za apetit,jel to istina?Znam da sam mrsava,ali to nezelim-ali jednostavno nemem apetit za jelo-jedem kolko mogu!!!P.S (pila sam oligovit,pikovit i bedoxin i NISTA)Hvala unapred

    Odgovoreno: 08. 08. 2008.
    • Kod Vas treba pokusati sa urvanotezenom ishranom na bazi najmanje 5 obroka uz upotrebu multivitaminskih preparata, Najbolje je da posetite dijeteticara kako bi Vam sastavio jelovnik i povecavao blagovremeno kalorijski unos. u pocetku se dodaje oko 1kgmesecno, a kasniej i vise. Od koristi je i upotreba enteralnih preparata kao sto ej kod nas Nutridrink anjmanjen jedan dnevno, a moze i tri.