Zanimalo bi me vashe mishljenje o ishrani zasnovanoj na ideji gde svaka krvan grupa ime neke svoje dobre ,neutralne i loshe namirnice.U zadnej sam primetila da mi je stomah cesto nadushen kao d ami neke namirnice ne prijau .Inace sam sportista i hranim se dosta zdravo ali mislimd ami neke kombicnacije hrane smetaju.Zato sam imala ideju da odem na test krvi koji odredjuje intoleranciju na odredjenu hranu...sta mislite i o tome?Da li ima koristi? Ja sam inace 0 krvn grupa i po toj ideji trebala bih jesti meso najvishe , a ja sma bash suprotno miljenik zitarica i voca i povrca i mlecnih proizvoda, a meso retko konzumiram...i jako sam razocarana sto bih se bash drugacije trebala hraniti. hvala unapred na savetu

    Odgovoreno: 28. 05. 2007.

    • mnogi nutricionisti i svetski strucnjaci smatrakud a je ishrana po krvnim grupama korak do dobrog zdravlhja. Nisam pritov te teorije, ali vise prihvatam diejte prema piramidi ishrane. Ukoliko Vam nije tesko da se pridrzavate takvg ancina ishrane i verujete u nju, mozete jesti prema Vasoj krvnoj grupi bez bojazni za zdravlje