Trenutno samo dojim bebu od 5 meseci i 10 dana,koja odlicno napreduje(rodjen je sa 4kg,a trenutno ima 8kg i 250 gr.).Na poslednjoj kontroli mi je doktorka savetovala da krenem sa uvodjenjem sokova-svaki posebno,po par dana..posle cega krecemo sa vocnim kasicama ,pa tek onda slane kasice...ono sto mene interesuje je to da nije mozda bolje da se krene sa slanim.Cula sam da bebe hoce tesko da prihvate slane kasice ako se krene sa slatkim,a i da dohranjivanje treba da se krene sa rizolinom...U Beogradu pretezno savetuju da se krene sa slanim...previse razlicitih saveta..sta vi kazete?Unapred zahvalna Ivana.

    Odgovoreno: 17. 05. 2007.

    • Babi se daju vocni proizvodi kao prva hrana zbog bogatstva vitamina, medjutim ukoliko beba ne prihvata moze se poceti sa slanim obrokom. Pratite svohju bebu, enma svako isti ukus kao i covek,Hrana treba da jioj prija, a ne da bude mucenje. Sledite njene prohteve i u kolicini