moje pitanje je jednostavno. da li je prekomerno uzimanje kisele vode stetno za zdravlje, naime negde sam cuo da muskarci mogu postati sterilni. i ako jeste koja je to kolicina koja je "prekomerna"? srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 14. 07. 2008.
    • Pitanje deluje banalno, ali nije. Ukoliko je u pitanju gayirana mineralna voda sa malim sadryajem minerala doyvoljen je unos do nekoliko litara, ukoliko se radi o vodama sa visokim sadryajem minerala sve yavisi od sastava i konkretnog sadryaja minerala. Do sterilnosti mogu dovesti gayirana beyalkoholna pica ali ne kisele vode vec slatki napici