kako da povratim tezinu od pre porodjaja a da pritom ne ugrozim svoju bebu zato sto je jos uvek dojim.Porodila sam se u januaru imam 79 kg a visoka sam 178 cm.Unapred hvala

    Odgovoreno: 07. 07. 2008.
    •  Redukcione dijete ili dijete za mrsavljenje treba dryati nakon dojenja, ali ipak mozete spreciti dalje gojenje ukoliko jedete vise voca i povrca, kao i samo integralne yitarice, a od emsa ribu i piletinu, ako i teletinu. Izbegavajte przenu hranu u svakom slucaju i unosite sto vise tecnosti