Draga Maja,
    Puno pozdrava tebi!
    Prevo da se predtavim: Gaga Ilic (Institut za radiologiju KC).Imam jedno pitanje za tebe> Moje mladje dete koje ce uskoronapuniti 11godina je shvatilo da je malo buckastije, je culo da i deca mogu da imaju kvalitetnu dijetu. Ima 45kg i visoka je 150cm. Pricala sam joj da mogu kontaktirati sa tobom, pa te molim za savet!
    Pozdrav

    Odgovoreno: 02. 03. 2007.

    • Dragana posto se znamo iz devojackih dana recicu ti samo da dodjes u Savetovaliste sa detetom da ti objasnim dijetu. Dete je gojazno i treba da promeni nacin ishrane kako bi mrsavilo oko 2 kg mesecno. Ukoliko nece da dodje mozes i samo ti doci, da ti obajsnim principe, pa da krenemo sa programom. Preporuceni dani utorak i sreda od 8 do 10h, nije guzva, Savetovaliste za dijetetiku soba br. 8 i 9 Higijenski zavod.
      Pozdrav, Maja