Poštovana dr.Nikolić, želim da vas pitam kako bi mogla da se udebljam nekoliko kila imam 22godine i visoka sam 1,67cm i imam 41 kg. Šta bi trebala učinizi da se udebljam, pila sam sirupe, tablete za povećanje kila, ali ništa mi nije djelovalo. Unaprijed se zahvaljujem

    Odgovoreno: 02. 06. 2008.
    • Najjednostavnije receno da povecate kalorijski unos hranom a da smanjite potrosnju. Ukoliko nemate apetit korisni su suplementi. Ishrana treba dase bazira na vise manjih a cestih obroks,koji se lako vare, nemasni i ne mnogo voluminozni. Najbolje je da se napise individualna dijeta od strane strucnjaka.