Postovana,nadam se da sam pogodila oblast koja me zanima.Naime,ja po 7 dana ne obavljam veliku nuzdu i onda po dva dana tri puta na dan idem na wc.Onda opet 6,7 dana nista i tako.Obavezno pre nego sto trebba da dobijem menstruaciju nista nekoliko dana a kada dobijem idem na wc vise puta.E sad,ja mislim da je problem u ishrani.Tih nekoliko dana dok ne mogu ici na wc osecam se naduvano i kao da cu puci.Nekada mi pomaze slatka kafa.Ako sam promasila oblast,uputite me gde bi trebala postaviti pitanje.Ako nisam,sta bi mi vi preporucili od ishrane.Moram da napomenem da nikada ne jedem ribu i jako malo povrca jer ne volim.Hvala unapred.

    Odgovoreno: 26. 05. 2008.
    • Problemi koje imate sa varenjem u vezi su sa hormonalnim promenama u ciklusuSebi mozete najbolje pomoci ukoliko jedete vise svezeg voca i povrca, kao i integralnih zitarica sa dosta tecnosti u vreme kada imate zatvor. Mozete da uymete i neki od suplemenata tipa laktuloye i sl, ako ne pomogne posetite gastroenterologa