Postovani, moja beba ima 14 dan pa me zanima sta smem a sta ne smem da jedem dok dojim. Uzimala sam med i poolenov prah dali postoji opasnost od izbijanja alergije kod bebe? Unapred hvala! Pozdrav!

    Odgovoreno: 22. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Sve je u redu, med mozete vi da uzimate, ali beba ne do godinu dana. Izbacite ljuto, jako kiselo i ono sto nadima dakle mahunarke u velikim kolicinama pre svega i kupus. Suhomesnate proizvode i konzervanse sto manje. Ostalo je ok: beba ima grceve prirodno.