Postovani, dijagnostikovana mi je colica andominalis, i cajna dijeta kao terapija, pa me zanima kako izgleda ta cajna dijeta, da li moze riba, jogurt probiotik. . . . Nemam problema sa stolicom, niti mucninu, samo bolove u stomaku, sa vremena na vreme. . .

    Odgovoreno: 03. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Cajna dijeta tj. Samo blagi cajevi, mineralna voda i orosal moze da se sprovodi najvise tri dana neprekidno. Treba da uradite jos neke preglede npr. Kandidu u stolici, uz abdomena i sl. Posavetujte se sa vasim elkarom, dijagnoza koju imate je u stvari simptom neke bolesti ili poremecaja