Imam candidu spp u crevima 240 kolonija zanimame sta smem od hrane da uzimam a sta nesmem nikako zato sto mi doktor nije bas najbolje objasnio rezim ishrane a na internetu sam pronasla vise dijeta koje su skroz razlicite molim vas da mi odgovorite i kazete sta mogu a sta ne da jedem unapred zahvalna zabrinuta pacijentkinja, plasim se da ne pokvarim krvnu sliku posto sam ranije imala problema s tim

    Odgovoreno: 01. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Dijete koje anlazite u osnvoi iamju jedno zajednicko, a to je izbacivanje secera iz ishrane tj. Njihovo svodjenej na najmanju meru obzirom na to da gljivica kao hranu koristi proste secere. S drueg strane jaca se imunitet crevne sluzokoze upotrebom porobiotika i hrane koja je sadrzi. Detalje mozete dobiti od vaseg lekara