Veliki pozdrav za vas. Tekst je odlican. Ja sam po zanimanju nutricionista i interesuje me da li negde u nasoj zemlji moze da se kupi kaliper. Unapred zahvalna-mirjana

    Odgovoreno: 01. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #44131

    • Ozbiljno, recite ljudima gde ima u beogradu da se kupi kaliper, koje su to fore "ne smem da reklamiram". . . Nazivate sebe vodičem do savršenog zdravlja a ovamo ni nutriciosti koji vam se unapred zahvali nećete da otkrijete gde ima da se kupi kaliper, a znate gde ima. . . Izvinjavam se što ovako reagujem al ubih se da nađem informaciju gde to kod nas ima da se kupi kaliper i kad sam video vaš iskusan odgovor kad se nisam prevrnuo.: )