Postovana imenjakinjo, molim vas za savjet. Naime, od malena sam se bavila sportom, ali sam bas u najkriticnijim godinama, 16 - 17 godina prestala.Povremeno sam isla na aerobik, i sad trenutno idem. Moj problem je koliko ja mogu da zakljucim spor metabolizam.... Imam 65kg a visoka sam 163cm. Najveci problem su mi jake butine, i listovi, stomak mi nije jako izrazen. Imam jako puno celulita na bokovima i straznjici. Inace ne pijem dovoljno vode...mozda casu ili dve u toku dana. Ne veceram, i moji obroci su uvijek duplo manji od mojih vrsnjakinja (24), koje jedu duplo vise od mene, i veceraju, a ne bave se fizickom aktivnoscu. Kako da ubrzam svoj uspavani metabolizam?? Koja vrsta namirnica, tj grupa se preporucuje?

    Odgovoreno: 07. 04. 2007.

Komentari na pitanje: #429

    • Postovana doktorko zanima me da li mogu jos porasti. Imam 15 godina, visoka sam 1,61 i imam 45 kg. Roditelji su mi visoki 1,68 i 1,82. Mozete li da mi preporucite neku ishranu ili neke vezbe? Unaprijed hvala