Imam 15 god. . Treniram fudbal vec 8 godina. . . Posto sam jako talentovan (bar tako kazu) a ovdje u mom gradu nema uslova za jacim treningom i boljim odlucio sam da sam sebe treniram uz pomoc oca. . . Gledao sam tabelu ihrane za nogometase. . . Al volio bi da mi vi napisete tabelu za ishraanu, trening, i ucenje!!!!?? 'idem u skolu od pola 8 do pola 1. . . . Trening je najcesce u 5 sati. .

    Odgovoreno: 14. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #42194

    • Prof. dr Maja Nikolić 22. 10. 2009.

      Test intolerancije ne moze da vam pomogne. Pretpostavljam da pregčadnite i onda ne mozete imati kontrole nad obrocima. Probajte da izbacite sklatkise i masna jela i da jedete cesce i manje.

    • marija jovanovic 19. 10. 2009.

      Poštovani, imam problema sa težinom koja stalno raste, zadnjih šest meseci sam se ugojila 5-6 kg. Sada imam 68, 162 cm. Krvna slika mi je u redu, jeino hol 5. 7, hormoni štitne žlezde su takođe u granicama normale. Radim u kancelariji, ali sam preostalo vreme uglavonom u žurbi i prilično energična. Interesuje me da li bi mi test intolerancije na hranu pomogao da redukujem težinu. Moj utisak je da jedem kao i ranije a ipak se gojim. Hvala!