Postovana doktorka Majo, zeleo bih da vas pitam zasto dvopek goji, zeleo bih da mi to strucno objasnite,da li tu dolazi do raspada nekih lanaca polisaharida ili nesto drugo? Veoma mi je to bitno,jel postoje podeljena misljenja u vezi tih vrsta dijete. Neko misli da dvopek goji isto kao i beli hleb a opet postoje misljenja da dvopek manje goji. Unapred vam hvala

    Odgovoreno: 27. 03. 2008.

Komentari na pitanje: #4212

    • Dvopek goji?????? Jedno parce dvopeka isto kao jedno parce hleba??? Zar je moguce???