Kako se moye inicirati proizvodnja inteferona u organizmu unosom kojih namirnica, suplemenata,. . .

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Nije mi poznato da neka namirnica posebno pospesuje proizvodnju interferona, ali ima preparata na bazi pirincanih mekinja koji uz pomoć enzima iz shitake gljive omogućavaju organizmu da bolje i lakse sprovodi prirodnu regeneraciju. Interferon se daje i kao lek, a o tome mozete porazgovarati sa onkolozima