Moj problem je visak kilograma. Stalno mi se nesto gricka jer sam nervozna jede mi se kaloricna hrana. Imam veliku zelju za slatkisima. Imam 35 godina jako sam nezadovoljna sa svojim zivotom pa to nadoknadjujem hranom. Sa druge strane zelim da smrsam stalno sam na nekoj dijeti pa posle ponovo jedem sve ali nikako da smrsam. Visoka sam 166 tezina 92 kg. Molim savjet.

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Treba da vam se napravi individualni program mrsavljenja od strane nutricioniste, a u tim treba ukljuciti i psihologa. Nije moguce dati vam odgovarajuci odgovor mailom koja dijeta je za vas najbolja. Neophodan je pregled i razgovor, kao i laboratorijske analize