Postovani, zeljela bih da smrsam 5 kg, ali bez rigorozne dijete. Procitala sam da zeleni caj pomaze, pa me interesuje koju kolicinu dnevno smijem da konzumiram, u koje vrijeme je najbolje i koji caj (u kesicama ili neki drugi) ? Znam da samo to nije dovoljno i da moram redukovati i promijeniti ishranu i fizicki se aktivirati, ali ima li jos nekih prirodnih nacina da ubrzam metabolizam i smrsam. Inace imam 28 godina. Zahvaljujem!

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Mozete da pijete do litar i po zelenog caja dnevno, ali to nije lek za mrsavljenje, vec samo preparat koji ima dosta antioksidanasa i ubrzava metabolizam. Lekovi za mrsavljenje koji su kod nas registrovani su xenical i rteductil, a o nacinu upotrebe posavetujte se sa vasim izabranim lekarom