Poštovani doktore Nagorni ili bilo koji doktor koji se bavi lečenjem kandide.
    17. 06. 2009. sam u nalazu stolice imala 150 kolonija candide posle upotrebe antibiotika. Odmah sam počela sa dijetom (bez šećera, belog brašna, kvasca, konzerviranih stvari, mlečnih proizvoda sem jogurta). Pila sam diflukan. 1. 7. 2009. imala sam 15 kolonija. 13. 07. 2009. Nisu izolovane. 13. 08. 2009. Nisu izolovane. Moje pitanje je: Da li mogu da se vraćam na pređašnju ishranu? Jedan doktor kaže da moram jos minimum 6 meseci da se pridržavam, a drugi da odmah počnem sa pređašnjom ishranom. Čini mi se da za 6 meseci ima sve i da mi smeta jer će organizam da se navikne samo na tu ishranu. Molim vas za vaše mišljenje. Kada je pravo vreme da se uvede stari način ishrane?
    Unapred zahvalna.