Prvenstveno da vas pozdravim i priupitam sledece: Meni je potrebna dijeta zbog uvecane vrednosti secera u krvi! Lekar mi je rekao da drzim dijetu ali mi nije dao program ili mesecni jelovnik sta da jedem?? Molim vas da mi pomognete sa tom dijetom- sta jesti-ili kome trebam i gde u Nisu da se obratim za tu dijetu!!!! Unapred hvala na vasem odgovoru!!!

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Sve sto bih Vam putem maila odgovorila ne bi bilo strucno opravdano, zato sto je Vama potreban individualni jelovnk. Najbolje da se javite Savetovalistu za dijetetiku Doma zdravlja, rade svakog dana pre podne. Oni rade najcesce jelovnike, buduci da su ordinirajuci lekari dijabeticara u domu zdravlja. Naravno, i Savetovaliste Institutta za javno zdravlje gde radim Vam moze pomoci, ali mi radimo samo ponedeljkom i cetvrtkom. Ponesite anlaze i dokumentaciju na pregled