Poštovana,
    Pre svega da Vas pohvalim za ovaj sajt, stvarno je fenomenalan. Imam 14 godina, visoka sam 167 cm, a teška 45 kg! Moj problem je taj što ja želim da se ugojim još jedno 5-10kg, ali ne znam kako. Stalno jedem, i jedem više nego što bi trebalo ali nikako da se udebljam. E sada da li možete da mi kažete koja je normalna težina, za moje godine i visinu, i da mi kažete kao da se udebljam (da li da pijem neke vitamine, bilo šta?).
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Treba da imate oko 50 kg. Udebljaćete se ukoliko dobijete individualno propisanu dijetu od stručnjaka koja podrazumeva uredne obroke, najmanje 5 dnevno, dosta ugljenih hidrata i to pre svega skroba, a u početku se koriste i nutridrink preparati, najmanje dve nedelje.
      Pozdrav.