Poštovana,
    Mama je imala kamenje na žuči i prilikom operacije kad je skinuta žučna kesa posle tri dana izlila se žučna kiselina u stomaku i plućima bila je u fazi sepse i ponovo operisana u Nišu gde je uspešno oporavljena posle tri nedelje mene interesuje njena ishrana izašla je iz bolnice evo dve nedelje ali volela bih tačno da znam šta sve sme da jede.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 06. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Treba joj dati kvalitetne namirnice voće i povrće u vidu sokova i kompota, hleba prepečen ili bajat, suvo pecivo, pirinač, griz, krompir, piletinu, ćuretinu bez kožice, ribu, maslinovo ulje povrće kuvano i pasirano ili sitno seckano. To je ukratko.