Postovana Dr.Nikolic pre dve nedelje sam dobio secer Dijabetis tip 2. sta sada dalje zato vas molim dami odgovorite sta dalje i kako se pridrzavati.

    Odgovoreno: 19. 02. 2008.
    • Naravno da bez dijete u ovoj fazi nema dobrog regulisanja nivoa secera u krvi, ali Vam ne mogu u kratkom pismu mailom propisati dobru dijetu. Sustina je individualno pisanje jelovnika, prilagodjeno vasim navikama i mogusnostima, setnja posle glavnog obroka, najamnje 5 obroka dnevno i bez slatkisa. Javite se bilo kom nutrcionisti