Poštovani!
    Zaista mi je potreban savet, i zanima me vase mišljenje o mom problemu. Naime, imam 20 godina, nepušač sam, dobrog zdravstvenog stanja (znači nemam nikakvih zdravstvenih problema), visoka sam 173cm i imam čak 73kg. Želela bih da smršam za nekih 10tak kilograma. Problem je u tome što nikako ne uspevam. Na dan prepešačim oko 6km, ne jedem slatkiše, ne jedem nakon 18h, imam 2 obroka na dan (bez prejedanja), ali moji kg nikako da odu: (da li mi možete dati neki savet u vezi s tim kako da izgubim suvišne kilograme?
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 01. 06. 2009.
    • Poštovani,
      treba da jedete nekoliko puta dnevno, najmanje tri puta, da izbacite i masnu hranu i slatkiše, a osnov vaše ishrane treba da su integralne žitarice, voće, povrće i nemasno meso i riba. Individualno propisane dijete nakon pregleda kod stručnjaka daju uvek najbolje rezultate. Mail odgovori, na žalost, nisu od velike koristi.