Zdravo,prvo sve pohvale sto izlazite ljudima u susret na ovaj nacin,pa  onda moj problem,  imam 19god. visok sam 188cm i tezak 76kg,poceo sam da idem u teretanu od  skora 6-7 dana pre toga sam bio proslog leta mesec-dva,hteo bih da  nabacim  neki kilogram misicne mase,i da koristim "hemiju" radi brzeg  napredka,ali  nisam upucen u to,neko mi govori da uzimam protein kao dodatak u  ishrani,neko kreatin,neko dekstrozu,neko sve to zajedno...tako da sam  zbunjen,hteo bi vas savet i naravno da li to steti mom organizmu.  unapred hvala

    Odgovoreno: 15. 01. 2008.
    • Mozete da dopunite ishranu proteinskim dodatkom, ali se mora iamti u  vidu da dnevno ne smete preci 1,5g po kg telesne amse proteina, naravno  racunaju se i proteini iz hrane. Najsigurnije je da uz trening koristite  preparat po uputstvu ali najvise pola kolicine od preporucene, necete  pogresiti a reyultati mogu biti jako dobri