Operisala sam žuč, koja mi hrana odgovara? Napominjem da sam nulta (pozitivna) grupa.
    Poz i hvala unapred

    Odgovoreno: 08. 02. 2009.
    • Treba da budete jos dva meseca na dijeti koja podrazumeva: Намирнице ДОЗВОЉЕНО ЗАБРАЊЕНО Житарице Двопек, полубели бајат хлеб, грахам хлеб, кукурузни хлеб, тестенина без јаја, гриз, пиринач, кекс Тестенине с јајима Млеко и млечни производи Обрано млеко, сурутка, јогурт, кисело млеко, сир од обраног млека Пикантни зрели сиреви, павлака, кајмак, качкаваљ Месо, риба, јаја Телетина, немасно живинско мсо без кожице), јагњеће и говеђе месо,телећа јетра, кувана слатководна и морска немасна риба, беланце Свињско месо, масна говедина, дивљач, масна риба, пржено или печено месо, изнутрице, месне прерађевине и месне конзерве, жуманце Масноће Уље и дијет маргарин Свињска маст Воће Кувано с лимуновим соком, печене јабуке, џемови и мармеладе без конзерванаса Огуљено воће У акутној фази болова свеже воће Поврће Спанаћ, парадајз, карфиол, целер, зелена салата, плави парадајз, шаргарепа, црни лук, тиквица, цвекла,прази-лук, кромпир пире Купус, кељ, краставац, зелена паприка, гљиве и кромпир пржен на уљу Шећери Шећер, мед, слатка, џемови, мармеладе, колачи од млека, пудинг Колачи од целих јаја, колачи од киселог теста Остало Чајеви благи, лимунов сок, јабуково сирће Јак руски чај, алкохолна пића Kasnije mozete da predjete na normalnu ishranu samo izbegavajte masti zivotinjskog porekla u prekomernoj kolicini