Kako trudnica koja počne da se baš goji u trudnoći treba da se hrani da bi održala neku normalnu kilažu?

    Odgovoreno: 06. 02. 2009.
    • Treba izbegavati punomasne mlecne proizvode, masna mesa i suhomesnate proizvode, izbegavati przenu i pohovanu hranu i slatkise, a dosta unositi svezeg vocs i vocnih sokova, povrca i integralnih zitarica. Obroke treba rasporediti u 5 manjih, a nikako u tri velika. To je u najkracim crtama