Poštovana,
    moja majka koja živi u Nišu. Godinama pati od dijabetesa a pre tri meseca je operisana od primarnog karcinoma jetre u Nišu. Otkriven je i hepatitis C. Trenutno se dobro oseća. Ono što nas najviše zbunjuje je njena buduća ishrana. Da li biste mogli da joj date savete, jelovnik isl imajući u vidu ove dve dijagnoze - dijabetes i operisan karcinom jetre i hepatitis C ? Bila bih Vam veoma zahvalna i za Vaš kontakt telefon ili mail, da i mama privatno stupi sa Vama u kontakt ako radite privatno.
     Unapred hvala na svakom odgovoru. Ivana Mladenović, Beograd.

    Odgovoreno: 08. 02. 2009.
    • Vas amajka treba da iskljuci zivotinjske amsti koje se nalaze u mleku, mlecnim proizvodima i mesu, dakle kupujte niskomasne mlecne porizvode i mleko, vise ribu i zivinu upotrebljavajte , a slatkise iskljucite. Dobro je da koristi suplemeze liv 52 ili reliv foorete i essentiale forta. Obroci treba da budu dnevno najmanje 5 do 6 a nikako 2 ili 3.