Imam 77 godina, ugradjen pejsmejker, anginu pektoris i pijem Farin 1/4 tablete jedan dan pa 1/2 tablete sledećeg dana. Rečeno mi je da moram da vodim računa o ishrani zbog Farina.
    Recite mi šta smem da jedem.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 26. 01. 2009.

Komentari na pitanje: #20102

    • mirjana šebez 25. 03. 2013.

      Da li to znači da ne treba uopšte jesti sve gore navedeno ili može jednom mesečno jedan od zeleniša npr. Sad ide zelje. Da li mom bratu koji isto pije farin i tensek mogu jednom mesečno napraviti sarmicu ili kupus