interesuje me kako da odrzim postojecu kilazu od 55kg jer sam unazad  godinu dana imala 84kg i vezbala sam izbacila hleb i slatkise postepeno al desava mi s kad god nesto pojedem vise nego uobicajeno kilogrami se  povecavaju,molim vas da mi kazete predlog za plan ishrane kako da se  hranim  da bi odrzala ovu kilazu. unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 13. 12. 2007.
    • pet obroka dnevno svakako, doucak pecivo i jogurt ili hleb i sir kao namaz i mleko ili jaje jedno, kifla, vocni mali jogurt, za uzine pre i  popodne voce, rucak sa mesom ili ribom ili mahunarkama obaveyno uz dosta salate ili kuvanog povrca i trecinu tanjira krompira, testenina ili  pirinca i lagana vecera do 8 uvece. To je najkrace, za ostalo posetite  nutricionistu