Postovanje gospodzo Majo, nadam se da ce te mi moci bar malo pomoci,   radi   se o tome da imam problema sa ishranom i kilazom, visoka sam 161 cm a   teska   95 kg, imam 23 god, i jaku zelju da smrsam donekle drzim se pravilne   ishrane   i ponesto vezbam, ali nikako da idem dole sa kilama, molim vas imate li vi   ikakav savet koju ishranu da koristim, a da mi pomogne pri skidanju kila   ili   imali neka dijeta koja je zdrava a uspesna, jako bi volila koju kilu da   smrsam ali tesko mi ide, imam osecaj bilo sta da pojedem da me udeblja i   neznam sta da radim, jako bi bila zahvalna na bilo kojoj pomoci unapred   hvala

    Odgovoreno: 05. 12. 2007.
    • \bey kontrole strucnog lica i promena jelovnika na odredjeno vreme nema  uspesne dijete, ali sustina je uvek ejsti cesce manje obroke, vise  voluminoyne sa dosta vlakana, raynovrsne namirnice, smanjivati do 3 , 4  kg mesecno i unositi sto vise tecnosti. Fiyicka aktivnost semoze  sprovoditi na nivou bryog pesacenja. Univeryalne dijete nema vec je  sastavljamo individulano u odgovarajucim Savetovalistima u vecim  gradovima