Imam 34 god. visok 182 tezina 65kg.    Zelim vas savet kako da se pravilno hranim da bi povecao tezinu.    Bio sam na sve moguce preglede sve je ok cak jedem 5puta   dnevno.3obroka    i    2uzine ali sam fizicki slabo aktivan.       Da li moze slaba cirkulacija biti uzrok.Posto cesto imam hladne ruke

    Odgovoreno: 01. 12. 2007.
    • ukratko treba da povecate unos ugljenih hidrata tipa testa, pita i da   dodate slatki dodatak dorucku med i buter namayani na hleb uy pecivo i   mleko ili sendvic i posle rucka da odmorite pola sata. Obaveyno Oligovit   svakodnevno 1 tableta, a moze i |Nutridrink napitak 1 do 3 dnevno kao   dopuna, slaba cirkulacija nije uzrok problema.