imam hipotireozu vec 11 god.sada mi je 31. 9 godina sam  uspijevala   održati super liniju ,pijem hormone ,vježbam,ali nakon oceve  smrti   prije 2   godine naglo sam se udebljala bez obzira na isto vježbanje ,imam 5x vise   energije od drugih ,možda malo vise jedem ali ne toliko strasno ,..sad   bih   željela smrsati ali nikako mi ne ide ne znam sta da radim ,izgubila sam   se u   silnim dijetama,toliko sam bombardovana informacijama da ne znam kako   vise   da se hranim...da li stres možda ,zbog oceve smrti ,kojeg sam  samo imala   ,može da blokira moje mrsavljenje,..zbilja mi dodje da dignem ruke od   svega

    Odgovoreno: 01. 12. 2007.
    • U Vasem sluicaju najvaznije je da redovno idete kod endokrinologa radi  kontrole hipoireoze zato sto to utice na regulaciju telesne mase. Dijetu  Vam mogu propisati injome se gubi oko 2 kg mesecno ali je neophodno da  dolazite 1 mesecno na kontrolu. Mozete se javiti i bilo kom nutricionisti  u vecim mestima