Postovana,   obracam vam se ovim putem jer imam pitanje. Naglo sam izgubila apetit,   ne   osjecam uopste potrebu za jelom(glad). Imala sam 56kg, u roku od 3-4   mjeseca   izgubila sam 5-6kg. To je uzrokovano pretjeranom nervozom, stresom.   Konzumiram i cigarete. Zanima me koji je najbolji i najzdraviji nacin da   povratim svoju kilazu, da se udebljam.

    Odgovoreno: 01. 12. 2007.
    • Morate otici kod svog lekara na kompletan pregled ukljucujuci i  laboratoriju. Ja samo mogu da Vam kazem da mozete probati sa  suplementacijom B kompleksa ili Oligovit 1 dnevno svakodnevno. I  anksiolitici tipa Bromazepam mogu smiriti stanje i povecati apetit, ali  ne mogu Vam zaista pomoci ovako preko interneta