Zadnje tri god. sam dobila 30 kg, a sve to usljed čestih slabosti (napadi gladi, lupanje srca, preznojavanje, drhtanje ruku i nogu i često mokrenje). Doktori su mi tad rekli da je to sve usljed stresa (mama je bila teško bolesna), pa sam pila Zoloft 7 mjeseci. I dalje imam napade slabosti samo sa manje straha. Ponovo sam posjetila dr opšte prakse, mjerila mi je šećer i bio je 1,3, taman tad su se počeli javljati ti simptomi slabosti. Ništa mi nije dala da uradim od pretraga, samo mi je rekla da češće, a manje obroke jedem i da brojim kalorije (ja to ne znam).
    Interesuje me šta treba uraditi od pretraga da bi saznala uzrok pada šećera, koji mi očigledno pravi problem i kako da se ponašam kad mi dođe slabost. Imam 31 godinu, visoka sam 172 cm, a teška 87 kg. Kako da skinem kilograme, kad u tom momentu kad osjetim slabost samo jedem, jer mislim da mi je tako lakše.
    Hvala