Draga doktorka Majo!
    Zovem se Biserka. Htela bih da vas pitam u vezi svoje prekomerne kilaze. Visoka sam 157 cm a teska 88 kg. Znam da sam jako gojazna osoba. Trenutno sam na "dijeti"po ko zna koji put. Dijeta koju drzim je 1. dan proteinski
                          2. skrobni
                          3. ugljeni hidrati
                          4. voce

    s tim sto je dorucak uvek isti tj. voce u paru. Verovatno vam je ova
    dijeta poznata pa bih htela vase strucno misljenje o njoj.
    Ukoliko je to u vasem domenu molila bih Vas da mi odgovorite pa bih Vam
    posle jos nesto napisala o sebi.
    Unapred hvala na razumevanju!