Poštovana dr,
    Bila sam bolesna 10 dana, imala sam neki stomačni virus, nisam mogla ništa da jedem, sem voća...to je prošlo, pa sam posle toga dobila upalu sinusa, i počela sam da pijem rinasek tablete....i već 6,7 dana nemam apetit. Ništa mi se ne jede, sva hrana mi se gadi, sem voća...pijem puno tečnosti, jer osećam da sam stalno žedna. Prestala sam sa terapijom rinasek, ozdravela sam, ali i dalje nemam apetit. Probala sam na silu da jedem, malo, ali posle toga mi je muka.
    Molim Vas za neki savet.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 11. 12. 2008.

Komentari na pitanje: #16840

    • Inace slabo jedem, pre neki dan sam se jako najela, da sam jedva disala, sutra dana ujutru isto tako, ali uvece toga dana sam osetila da mi je muka. Kada sam legla da spavam, osetila sam jake bolove u stomaku, nisam mogla spavati, onda ustenm iz kreveta nisam mogla da se ispravim od bolova. . . . Posle nekoliko sati mi se povracalo i teralo me, ali nisam nista mogla da ispovracam, osecala sam se jako slabo, bilo mi je hladno i imala sam osecaj kao da drhtim, svaka koscica me bolela. . . . Popila sam caj, i bilo mi je malo bolje, legla sam i napokon sam zaspala. . . Kada sam se probudila nesto sam malo jela, i popila neke ranitidin sumece tablete, i od toga mi je bilo bolje, stomak me vise ne boli, ali osecam kao da mi je naduven tako nekako. . Ali imam apetita i mogu da jedem. . . I mogu da pijem vode al' sam stalno zedna. . . I ponekad imam osecaj kao da imam knedlu u grlu. . . . Uglavnom bolovi u stomaku i glavi su prosli, sada se samo osecam nauveno. Mozete li mi reci od cega je to?