Cuo sam da ima deo ovog sajta koji pisu tj. daju savete nutricionisti. Posto je moj problem visak kilograma. 105 kg/178 cm visina,34 godine muskarac. Ima li nekih saveta ili recepata?

    Odgovoreno: 12. 03. 2007.

    • Naravno da ima, samo sto je uspeh zagarantovan samo ukoliko je propisivanje dijete individualno, znaci posle pregleda i anamneze. Javite se svakog dana osim cetvrtka, od 8-10h u Institut za javno zdravlje Bul. dr Z.Djindjica 50 ili u Dom zdravlja Nis svakodnevno u prepodnevnoj smeni.