Spisak namirnica koje treba konzumirati za vreme dojenja, a da pri tom ne izazivaju grčeve kod bebe? Kako smršati bez dijeta u periodu dojenja?

    Odgovoreno: 30. 11. 2008.
    • ne treba konzumirati jako zacinjenu hranu, alkohol,kafu, gazirana pica , kafu Dojenje je period kada su potrebe za hranom normalno velike, tako da ukoliko se ne unosi dovoljno hrane trose se rezerve organizma, tako da se tada dijete ne sprovode a gimnastika se preporucuje isvakako dosta tecnosti