Imam brata od ujaka koji je sada 7 razred. Ima veliki problem sa israhnom. Pojede po 4 pohovane šnicle a ni gram salate. Za večeru je sposoban pojesti i 4 kriške hleba sa paštetom. Salate NE JEDE. Kaže da ga guši. Ja njega nisam video par godina, ali sam pouzdano u ovo siguran, čak sam saznao da je u jednom momentu imao problema sa šećerom. Roditelji mu smanjuju porcije, ali ne vredi, jer jede krišom.
    Da li ovako ponašanje može imati neke negativne posledice?