Zdravo!   Imam 23 godine.Visoka sam 165cm,teska 55kg.Ne zelim nikako da imam vecu   kilazu (i 55kg mi je mnogo)pa stalno slabo jedem i cesto sam   malokrvna.Recite mi sta i kako i koliko da jedem a da se ne ugojim i budem   zdrava?Koje su to namirnice koje imaju sve sto treba organizmu,a da na   goje?Ja imam mnogo dobar apetit i u stanju sam non-stop da jedem,pa se   stalno suzdrzavam.   Pomozite mi,molim vas!

    Odgovoreno: 31. 10. 2007.
    • Svakodnevno jedi voce i povrce sto cesce u svezem obliku, integralne  zitarice i mleko i mlecne proizvode sa manje amsti. Riba i iynutrica  imaju prednost nad svinjskim i govedjem mesom. Sve namirnice mogu  ugojiti ako se jedu prevelike kolicine, a narocito masnoce koncentrovane  i seceri.Apetit je odraz dobrog zdravlja a ne bolesti, Pozdrav,  detaljnije preporuke mozes dobiti iu Savetovalistu ya dijetetiku