Ugradjeni su mi stentovi. Šta smem da jedem - mislim na vrstu mesa. Da li smem da konzumiram alkohol?

    Odgovoreno: 06. 11. 2008.
    • Umereno da npr. jednu čašu vina, do dve čaše piva, jednu čašicu žestokog pića. Izbegavajte crvena mesa dakle svinjsko i govedinu, a kad jedete jedite nemasne delove tj. krtinu. Preporučujem Vam ribu, živinu i kunića, kao i morske prozvode i zamene mesa belance jajeta, mladi sir, mahunarke i jezgrasto voće