Postovana,   Imala bih par pitanja.Naime javljam se iz Beograda imam 26 godina visoka   sam 180,a TM mi je oko 59kg ovu kilazu imam vec nekih pet godina.Pre ovog   perioda sam se bavila aktivno odbojkom i bila sam da kazem   korpulentna.Subjektivno ja se sa ovom tezinom ne osecam fit,ni priblizno   onom kada sam imala 68-70kg.Da li imate neki savet kako da napredujem u   dobijanj tel.mase,osim ako ovo nije nasledni faktor posto u porodici niko   nije gojazan,naprotiv.Ali meni ova tezina ne odgovara.Hvala unapred

    Odgovoreno: 17. 10. 2007.
    •

      Naravno da postoje dijete za gojenje ali nije primereno niti moguce  davati ih mailom buduci da se propisuju individualno. Moyete se javiti  Institutu Batut da dobijete program ishrane za nekoliko nedelja. Ishrana  se menja po seyonama i zavisi od drugih faktora. Ukloliko niste  zadovoljni odgovorom, mozete poyvati i |Savetovaliste u Nisu 018/226/448  lok 156 do 14 svakog radnog dana za jos neke informacije