Kandida u crevima, vrednost 30. Dobila sam dijetu, ali... Shvatila sam da jaja sme, a onda neko kaže ne sme belance.
    Da li sme celo jeje? Da li sme meso svo, sem svinjskog? Da li sme jogurt sa probioticima? Kravlji sir? U stvari, da li znate šta tačno SME, a šta NE SME da se jede?

    Odgovoreno: 27. 10. 2008.
    • jaja i zamene meso, riba, mesni proizvodi mogu da se jedu bez ogranicenja, a mlecni proiyvodi ograniceno tj. pije se upravo jogurt sa probioticima i kiselomlecni napic, a moye se jesti i sr. Ogranicen je secer u bilo kom obliku, a koriste se i suplementi tipa omega 3 i omega 6 kiseline, zink sumeci, ad kapi i ulje nocurka, kao i probitoki u kaspulama