Pre nedelju dana sam saznala da imam hpv virus i posle hiljade i hiljade pročitanih stranica o tome šta to sve znači i kako čovek da se ponaša prema tome, najviše piše o tome da treba podizati imunitet, paziti na ishranu...a šta to tačno znači?
    Da li postoji neka posebna dijeta ili sl za tako nešto? Šta treba više da jedem ili manje? Šta izbegavati? Treba li se baviti sportom više nego inače? Treba li uzimati dodatno neke vitamine? Inače, imam 24 godine, BMI mi je 24, bavim se sportom aktivno od detinjstva.
    Hvala unapred!