Koju bi ste literaturu preporucili buducoj mami o ishrani bebe, sta i  kako se i kojim redom ukljucuje u ishranu pored majcinog mleka?

    Odgovoreno: 03. 10. 2007.
    •

      iako smatram da najbolja uputstva mozete dobiti od vaseg > ginekologa i pedijatra, preporucujem Vam knjigu pod naslovom PRAKTIČNA  ENCIKLOPEDIJA TRUDNOĆE, NEGE DETETA ISHRANE BEBA I MALE DECE Izdavac je  Leokomerc i na sajmu knjiga u Bg ce biti oko 5000 din. U njoj cete naci sve sto Vas zanima. pozdrav